Bobří řeka

Rate this post
Délka 4,1 km stoupání 27 m , klesání 27 m .

 

Milí běžci,

dnešní trasa, kterou bych vám rád představil, je dárek pro příznivce kratších, méně náročných výběhů. Jde o příjemnou cestu, která je z větší části nezpevněná – ideální pro všechny, kteří mají (nebo chtějí jít) pěkný vztah se svými klouby.

Trasa je asi ze třetiny tvořena starou silnicí směr Kunčina; dále poběžíte po louce podél potůčku, rozpumpujete krev při krátkém prudším stoupání do lesíku, kde si dobrodružné povahy užijí pravý lesní „offroad“. Pak vás čeká opět kousek louky, která vás přivede k silničce. V Sušicích odbočíte mezi poli doprava a poběžíte po travnaté měkké cestičce a než se nadějete, jste zpět ve výchozím bodě.

Pak už stačí jen okruh libovolně dlouho opakovat (klidně tak dlouho, než budete mít řeku i na zádech) a v nejlepším se z trasy ztratit a zabloudit do sušické hospůdky na pivko.

Trasu jsem pojmenoval podle přilehlého potůčku a jeho obyvatel. Biologicky a lingvisticky vybavenější jistě poznají, které zvířátko můžete při běhu v těchto místech potkat. Kdo uhodne, může si dát jedno kolečko navíc, zcela zdarma!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru